Social Media news, Social Media tools, Social Media stats, SMMeasure

Say thanks, czyli spersonalizowane filmy dla Twoich znajomych na Facebooku

Say thanks! Codziennie miliony ludzi korzysta z Facebooka by połączyć się z ludźmi którzy są dla nich ważni. Twoi przyjaciele są zawsze w centrum połączeń na facebooku. Twórcy Facebooka szukają nowych sposobów aby pomóc Ci świętować te przyjaźnie.

Dzisiaj do facebooka dołączyła nowa funkcjonalność. Say Thanks pozwala na wysłanie spersonalizowanych kart do znajomych na Facebooku.

Udostępnianie wideo Say Thanks bliskim znajomym, innym którzy mają dla Ciebie znaczenie, krewnym, współpracownikom, starym znajomym – lub ktokolwiek inny, z który chciałbyś poświętować. Nie ma ograniczeń co do tego ile spersonalizowanych filmów zrobisz i udostępnisz.

Say thanks – Jak to działa?

W Polsce jeszcze chyba chwilę będzie niedostępna ta opcja ale wkrótce nadejdzie ten czas i będziemy z niej korzystać. Narazie fincjonalność będzie dostępna w Anglii, Francji, Niemczech, Indonezji, Włoszech, Portugalii, Hiszpanii i Turcji.

Aby stworzyć wideo Say Thanks, odwiedź facebook.com/thanks. Po pierwsze wybierz znajomych, Facebook wygeneruje Ci zapowiedź video. Będziesz mógł wybrać różne tematy i edytować zdjęcia i posty które reprezentują waszą przyjaźń.

Jeśli będziesz już usatysfakcjonowany swoim wideo klikasz ‚Share/Udostępnij’ – będziesz miał możliwość napisania wiadomości przed opublikowaniem. Video zostanie opublikowane na Twojej osi czasu a Twój znajomy zostanie oznaczony, więc na jego osi czasu zostanie również wyświetlony.

Swój film możesz zrobić na  facebook.com/thanks

źródło

facebookIntroducing Say ThanksSay thanksSMSMMSocial Media

Marek Gwóźdź • 12 listopada 2014


Previous Post

Next Post