Social Media news, Social Media tools, Social Media stats, SMMeasure

Facebook testuje Place Tips

Zanim usługa Place Tips dojdzie do Nas to będziemy musieli jeszcze poczekać. Warto jednak zapoznać się z możliwościami Place Tips.

Jak działa Place Tips?

Place Tips pokaże Ci rozszerzone informacje o miejscach, które odwiedzasz, załączając przy tym zdjęcia znajomych (o ile już tutaj byli), a także ich rekomendacje i odczucia dotyczące tego miejsca.

place tips_met1

Możesz również zobaczyć informacje zawierające posty z fanpage’a danego miejsca: popularne dania z menu czy nadchodzące wydarzenia.

Place Tips

Twoja lokalizacja jest określona dzięki sieci komórkowej, GPS, Wi-fi i Bluetooth. Jednak odwiedzenie danego miejsca i korzystanie w nim z Place Tips nie oznacza automatycznej publikacji informacji o tym, gdzie się znajdujesz.

Jak wyłączyć Place Tips?

Wskazówki od Place Tips możesz włączyć i wyłączyć w dowolnej chwili użytkowania aplikacji Facebook lub tylko ukryć wskazówki o wybranym miejscu. Place Tips pokaże ci je jednak tylko, jeśli wyrazisz zgodę na udostępnienie swojej lokalizacji.

image-41

W chwili obecnej Place Tips można używać jedynie na wybranych obszarach takich jak: Central Park, Brooklyn Bridge, Times Square, Statue of Liberty i JFK Airport. Place Tips narazie tylko dla użytkowników aplikacji Facebook na iOS.

Introducing Place Tips in News Feed from Facebook on Vimeo.

jak działa Place TipsPlace TipsPlace Tips FacebookPlace Tips jak wyłączyćSMSMMSocial Media

Marek Gwóźdź • 4 lutego 2015


Previous Post

Next Post