Social Media news, Social Media tools, Social Media stats, SMMeasure

#2 O czym musisz pamiętać tworząc fanpage?

Druga część a w niej kilka wskazówek dotyczących prowadzenia fanpage.

W pierwszej części (znajdziesz ją tu)  pisałem o tym jak dobrać odpowiednią nazwę naszego fanpage, jak uzyskać skróconą nazwę fanpage, jakie wymiary ma cover photo oraz wymiar zdjęcia profilowego.

Dzisiaj kilka kolejnych wskazówek.

Widget like-box na stronie www

Gdy widget like-box znajduje się na naszej stronie, to po przeczytaniu naszego posta użytkownik od razu może zalajkować nasz fanpage. Bez szukania i zbędnego marnowania czasu od razu staje się Naszym fanem. Dzięki temu zdobywasz więcej fanów

Jak dodać widget like-box?

  • Wchodzimy tu i wybieramy interesującą Nas wtyczkę
  • kopiujemy przygotowany kod
  • wklejamy kod w wybranym miejscu na stronie

Check-in

Jeśli masz swoją firmę, warto uzupełnić na fanpage adres pod którym znajduje się siedziba Twojej firmy. Dokładny adres pozwoli na to, aby użytkownicy meldowali się, informując swoich znajomych o swojej lokalizacji. Aby umożliwić swoim użytkownikom meldowanie się (check-in) wystarczy przejść na swoją stronę, kliknąć „Ustawienia” a następnie ‚Informacje o stronie’. Wpisujesz dokładny adres placówki łącznie z numerem budynku i gotowe.

Uzupełniony dokładny adres pozwala innym firmom czy użytkownikom na łatwe odszukanie Twojej firmy i przesyłanie korespondencji pocztowej.

Link do strony

Narzędzie, jakim jest Sotrender zwraca uwagę by na swoim fanpage uzupełnić link do Naszej strony www. Jeśli dobrze podlinkujemy, fani bez problemu przejdą na Naszą firmową stronę/bloga.

Na dzisiaj wystarczy 🙂 Już wkrótce kolejny wpis z uwagami/wskazówkami dotyczącymi prowadzenia fanpage.

fanpageSMSMMSocial Mediauwagiwskazówki

Marek Gwóźdź • 26 grudnia 2014


Previous Post

Next Post