Twitter w Polsce: 3 miliony użytkowników – Megapanel wrzesień 2014

Jak podaje Megapanel PBI/Gemius twitter w Polsce ma już 3 miliony użytkowników. Lider w kategorii Społeczeństwo, Facebook w ostatnim roku pozyskał ponad 1,5 miliona nowych użytkowników.

Facebook zyskał przez ostatni rok 1,55 miliona nowych użytkowników w Polsce, Google+ ponad 636 tys., a Nasza Klasa straciła ponad 2,3 mln.

Twitter w Polsce ma 3 mln real user

Twitter w Megapanel PBI/Gemius w kategorii Społeczności zajmuje dopiero 7 miejsce ale we wrześniu 2014 po raz pierwszy jego liczba w Polsce przekroczyła 3 miliony.

[bctt tweet=”Społeczności – MegaPanel IX 2014 #socialMedia #twitter #instagram”]

Instagram przez ostatnie dwa miesiące notuje lekki spadek. W Megapanelu wrześniowym nie załapał się do pierwszej 20. Jego miejsce w kategorii Rozrywka zajęła grupa Kewjk.pl

Pinterest ma już 1,5 miliona użytkowników w Polsce. We wrześniowym panelu lekki spadek ale jak spojrzymy na poniższy wykres to zobaczymy że takie wahania normalne u Pinteresta.

Dane

Komentarze

comments

Share this article

Content Marketing Manager w ViralSeed.com Z mediami społecznościowymi związany od ponad 5 lat, pomysłodawca i założyciel portalu Siatkówka w obiektywie, na codzień zajmujący się kanałami SM dla ViralSeed.com i Siatkówka w obiektywie, czasami popełni coś na swoim blogu smmeasure.eu.

Facebook Comments