Social Media news, Social Media tools, Social Media stats, SMMeasure

SocialNation w nowej odsłonie

SocialNation – narzędzie identyfikowania liderów opinii od Brand24 i MSLGROUP Poland

Kiedyś przez chwilę widziałem pierwszą wersję SN i wiedziałem że to będzie dobra lista subskrypcji. Dzisiaj na profilu Michała Sadowskiego ujrzałem link do nowej, beta wersji SN i przez 2 godziny przeglądałem stronę z lideramii opinii.

[Tweet „SocialNation w nowej odsłonie #SOCIALnATION #SM #socialmedia”]

Nie będę się rozpisywał wiele o tym czym jest projekt bo zrobiły to już największe portale: brief.plsocial24.plmarketing-news.pl

Kilka opini o SocialNation:

SocialNation – najpopularniejsi

Jak widzimy na inforgrafice najwięcej subskrybentów na facabook.com ma Łukasz Wawrzyniak (128K) natomiast na Twitter.com Joanna Krupa (671K), Robert Lewandowski na Instagramie (405K) i Wardęga na YouTube (114K)

SocialNation na świecie.

Jak komentuje CEO&founder w Brand24.pl, Michał Sadowski:

SocialNation ma dwa cele. Z jednej strony można w prosty sposób dodać sobie do śledzenia ludzi kreujących tematy nam bliskie. Chciałbym, żeby docelowo można było sobie wpisać tag „gopro” i pojawiała się lista wpływowych osób z tym związanych.

Z drugiej strony fajnie jest móc sprawdzić wpływowe osoby w temacie „sport” np w Kenii

W projekt zaangażował się też nowojorski oddział MSL więc globalna premiera projektu będzie miała miejsce wkrótce na jednej z dużych konferencji branżowych. Dużo się napracowaliśmy, więc mam nadzieję, że projekt Wam się przyda i spodoba.

Social_Nation_infografika

SMSMMSocial MediaSocialNation

Marek Gwóźdź • 1 października 2014


Previous Post

Next Post