Social Media news, Social Media tools, Social Media stats, SMMeasure

1

Porządki na Instagramie

W grudniu 2014 r. ekipa Instagrama pracuje nad rozwiązaniem powtarzającego się problemu z nieprawidłowym uwzględnianiem nieaktywnych lub fałszywych kont na listach osób obserwujących/obserwowanych.

Z czego może wynikać nagły spadek liczby obserwujących mnie osób?

Czytamy na w dziale pomocy:

Obecnie pracujemy nad rozwiązaniem problemu z nieprawidłowym uwzględnianiem nieaktywnych lub fałszywych kont na listach osób obserwujących/obserwowanych. Chcemy utrzymać optymalne warunki korzystania z serwisu Instagram. Dlatego dokładamy wszelkich starań, aby usuwać spam, fałszywe konta, użytkowników i posty, które naruszają nasze Zasady społeczności. W miarę usuwania tych kont niektórzy użytkownicy mogą zauważyć spadek liczby osób obserwujących/obserwowanych.

Uwaga: Ten problem został rozwiązany w kwietniu 2014 r. w przypadku większości użytkowników serwisu Instagram. Do końca grudnia 2014 r. problem powinien zostać rozwiązany w odniesieniu do pozostałych członków społeczności Instagramu.

Jakie rodzaje kont są usuwane z serwisu Instagram?

Czytamy na w dziale pomocy:

Chcemy utrzymać optymalne warunki korzystania z serwisu Instagram. Dlatego spam, fałszywe konta, użytkownicy i posty, które naruszają nasze Zasady społeczności mogą być z niego usuwane.

Jak usuwanie niedozwolonych kont może wpłynąć na reakcje innych użytkowników na moje posty?

Czytamy na w dziale pomocy:

W miarę usuwania z Instagramu kont, które naruszają nasze Zasady społeczności, możesz zauważyć spadek liczby osób obserwujących/obserwowanych. To nie powinno wpłynąć na aktywność autentycznych użytkowników, którzy polubią i skomentują Twoje posty.

źródło

InstagramSMSMMSocial Mediaznikające osoby

Marek Gwóźdź • 18 grudnia 2014


Previous Post

Next Post