Nowe zasady działania Facebooka.

Dzisiaj z rana dostałem powiadomienie: „Od 1 stycznia 2015 r. użytkownik korzystający z naszych usług zobowiązuje się przestrzegać zaktualizowanych regulaminów…”

Zapewne każdy z Nas otrzymał takie powiadomienie jeśli z rana otworzył Facebook.com

Podstawowe informacje dotyczące prywatności
Podstawowe informacje dotyczące prywatności to zestaw interaktywnych przewodników, zawierających odpowiedzi na często zadawane pytania dotyczące zarządzania informacjami na Facebooku. Na przykład znajdują się tu informacje na temat usuwania oznaczeń, blokowania i usuwania osób z listy znajomych, a także wyboru grona odbiorców postów. Informacje te są dostępne w 36 językach.
Podstawowe informacje dotyczące prywatności to nasza najnowsza inicjatywa, która pomoże użytkownikom określić odbiorców udostępnianych treści, między innymi poprzezkontrolę prywatności, przypomnienia dla osób publicznie udostępniających treścioraz uproszczone ikony wyboru odbiorców.
Pomoc w korzystaniu z Facebook.com:
  • Odkryj wydarzenia wokół Ciebie
  • Wygodniejsze zakupy
  • Znajdź informacje dotyczące prywatności na Facebooku w momencie, gdy ich potrzebujesz
  • Poznaj sposoby, w jakie wykorzystujemy otrzymane informacje
  • Zobacz, jak spółki i aplikacje Facebooka współpracują ze sobą
  • Twoje dane i reklamy

Wszystkie aktualizacje obowiązujące od 1 stycznia 2015 znajdziesz na facebook.com

Komentarze

comments

Share this article

Content Marketing Manager w ViralSeed.com Z mediami społecznościowymi związany od ponad 5 lat, pomysłodawca i założyciel portalu Siatkówka w obiektywie, na codzień zajmujący się kanałami SM dla ViralSeed.com i Siatkówka w obiektywie, czasami popełni coś na swoim blogu smmeasure.eu.

Facebook Comments