Social Media news, Social Media tools, Social Media stats, SMMeasure

TweetDelete: Kasuj wszystkie tweety kliknięciem

Pewnego dnia potrzebowałem wykasować wszystkie tweety z konta na twiterze. Z pomocą przyszedł TweetDelete.

Tutaj poznasz tajniki social media

Od dłuższego czasu po głowie chodził mi pomysł przygotowania listy stron, które odwiedzam, a przy okazji mogą być pomocne dla Was. Dzisiaj znalazłem chwilę czasu na jej stworzenie.

Szybka promocja wpisów + nowy wygląd strony ze statystykami

Twórcy Twittera poinformowali dzisiaj na swoim blogu o wprowadzeniu możliwości promowania postów bezpośrednio z profilu.

Zaplanuj i zarządzaj swoimi postami na Instagramie

Od dzisiaj każdy użytkownik Androida będzie mógł skorzystać z aplikacji Latergramme. To właśnie 20 lutego twórcy aplikacji postanowili wypuścić na rynek Latergramme na Androida.

Buffer – stwórz harmonogram publikacji postów

Buffer to narzędzie stworzone dla użytkowników, którzy z wyprzedzeniem planują publikację postów na LinkedIn, Google+, Twitterze i Facebooku.

1

Nowy Brand24. Nowe możliwości monitoringu.

Michał Sadowski wrzucił na swoim profilu facebook info o uruchomieniu nowego Brand24. Nie będe za dużo pisał. Posłuchajcie samego Michała.

Krótko: Zamień SlideShares na animowanego GIF’a

Chcesz aby Twoja prezentacja była nieco bardziej żywa? Możesz to zrobić – dosłownie. Już teraz można zamienić swoją prezentację SlideShares na animowanego GIF’a.

Tagboard

Tagboard czyli #hashtagi w jednym miejscu

Dzięki hashtagom możemy znaleźć na Twitterze interesujące Nas wpisy. Niedawno #hashtagi pojawiły się na Instagramie, Google+ czy choćby Facebooku.