Facebook testuje Place Tips

Zanim usługa Place Tips dojdzie do Nas to będziemy musieli jeszcze poczekać. Warto jednak zapoznać się z możliwościami Place Tips.

Jak działa Place Tips?

Place Tips pokaże Ci rozszerzone informacje o miejscach, które odwiedzasz, załączając przy tym zdjęcia znajomych (o ile już tutaj byli), a także ich rekomendacje i odczucia dotyczące tego miejsca.

place tips_met1

Możesz również zobaczyć informacje zawierające posty z fanpage’a danego miejsca: popularne dania z menu czy nadchodzące wydarzenia.

Place Tips

Twoja lokalizacja jest określona dzięki sieci komórkowej, GPS, Wi-fi i Bluetooth. Jednak odwiedzenie danego miejsca i korzystanie w nim z Place Tips nie oznacza automatycznej publikacji informacji o tym, gdzie się znajdujesz.

Jak wyłączyć Place Tips?

Wskazówki od Place Tips możesz włączyć i wyłączyć w dowolnej chwili użytkowania aplikacji Facebook lub tylko ukryć wskazówki o wybranym miejscu. Place Tips pokaże ci je jednak tylko, jeśli wyrazisz zgodę na udostępnienie swojej lokalizacji.

image-41

W chwili obecnej Place Tips można używać jedynie na wybranych obszarach takich jak: Central Park, Brooklyn Bridge, Times Square, Statue of Liberty i JFK Airport. Place Tips narazie tylko dla użytkowników aplikacji Facebook na iOS.

Introducing Place Tips in News Feed from Facebook on Vimeo.

Komentarze

comments

Facebook Comments