Andrea Anastasi: Spójrzmy na social media

Andrea Anastasi, były trener reprezentacji siatkarzy, obecnie trener LOTOSU Trefla Gdańsk w wywiadzie dla portalu VolleyCafe opowiedział co nieco o Social Media.

Andrea Anastasi

Andrea Anastasi:

Jestem po prostu otwartym facetem. Świat się zmienia, spójrzmy na social media – Twittera czy Instagrama. W ostatnich latach zmienił się cały system komunikacji z ludźmi. Przecież w internecie nie czytamy teraz długich artyukułów prasowych, tylko krótkie newsy. To sekret komunikacji. Dużo o tym czytałem i rozmawałem z ludźmi, bo chciałem zrozumieć te nowe idee. Teraz Twitter służy mi do tworzenia wizerunku. Chcę go używać, aby tworztć fajny projekt dla ludzi śledzących mnie Mogę pozostawać z moimi fanami w stałym kontakcie. Myślę, że teraqz jestem popularniejszy w Polsce niż we Włoszech właśnie dlatego, że w ostatnich latach, gdy trenowałem waszą kadręm wiele się w komunikacji zmieniło. Cały wywiad

Polecam śledzić postępowania Andrei Anastasiego na Twitterze czy Instagramie

 

Komentarze

comments

Share this article

Content Marketing Manager w ViralSeed.com Z mediami społecznościowymi związany od ponad 5 lat, pomysłodawca i założyciel portalu Siatkówka w obiektywie, na codzień zajmujący się kanałami SM dla ViralSeed.com i Siatkówka w obiektywie, czasami popełni coś na swoim blogu smmeasure.eu.

Facebook Comments